Der er gået et par uger. Nick nyder sin nye kontrol over mig. Hver morgen skal jeg sutte han til han kommer i min mund. Han begriber ikke hvor meget jeg ser frem til at vågne hver morgen.
Jeg gør mig umage for ikke at spilde og at slikke ham helt ren. Jeg nyder virkelig at servicere ham. Og hans ladning i min mund er bevis for hans tilfredsstillelse. Tænk at jeg ikke før har oplevet glæden ved at sutte pik. Så meget spildtid med tidligere kærester.
Nick har bundet mig, spanket mig, kneppet mig hårdt og leget med min lyst. Jeg har følt orgasmer ryste min krop af nydelse.
Jeg føler jeg er kommet hjem. Til den jeg er. Nicks.
Og solen har skinnet flere dage så jeg har benyttet lejligheden til at være topløs i haven. Karsten glor gerne og jeg lader ham glo. Vi er kommet så langt at jeg godt kan have en samtale med Karsten uden at ville grave mig ned af skam.
Mine trusser er også blevet mindre og er nu små gstrengstrusser med bindebånd i siderne. Jeg nyder der og det tror jeg også at Karsten gør.
I dag har jeg været i haven og sidder og får et glas koldt hvidvin. Mine bryster hænger frit. Dejlig solbrune.
Karsten spørger om han må slå sig ned. Jeg nikker.
Karsten sidder overfor mig og ser på mine bryster.
Jeg både nyder det og krymper mig lidt under hans blik.
Vi sidder og småsnakker lidt da Nick kommer ud til os. Han byder Karsten lidt vin og sætter sig ved siden af mig. Han lægger en hånd på mit ene lår og hiver det tættere på sig. Så jeg spreder mine ben. Det er nok Nicks plan.
Mens Nick taler så kærtegner han mig. Lader sin hånd køre op og ned af mit lår. For hvert strøg kommer hans hånd nærmere min trussedækkede fisse. Han taler med Karsten. Om arbejde og ferier og andre helt almindelige ting.
Jeg kan mærke jeg blir våd. Om lidt vil der være en plet i mine trusser. Min krop vil afsløre sig selv.
Nick spørger Karsten om han har det fint med den nye lavere hæk. Karsten siger at det er han. Og han hygger sig ved at se mig gå i haven og af og til få en sludder. Karsten slutter af med at sige at det er dejligt solen er kommet frem.
“Så du generes ikke af Anjas bare bryster?” Spørger Nick.
“Ikke det mindste. De er dejlige at se på” svarer Karsten.
Der må være en tydelig plet i mine trusser nu.
“Det er godt at vide. Anja kan lide at vise sig frem” Nicks hånd er nu helt oppe ved min fisse og aer mit inderlår.
“Jamen jeg kigger gerne Anja” Karsten ser på mig og jeg ser ned i skam.
Karsten spørger mig om der er mere jeg gerne vil vise ham. Jeg ser spørgende på Nick. Han smiler og siger “det tror jeg Anja har”. Nick nyder tydeligvis at sætte mig i denne ydmygende situation. Karsten lægger en hånd på mit andet lår og aer blidt.
Nu hvor Karsten tydeligt har accepteret denne dialog så er Nick lidt mere modig og lister en finger ind under trussekanten. Han aer mig med en finger over mit venusbjerg. Ingen af os siger noget i lidt tid. Nicks finger lister op mellem mine skamlæber og jeg stønner lidt.
“Anja jeg synes du skal vise dig frem for Karsten” Nicks stemme er lidt hæs. Han er tændt nu.
Det havde været nemmest hvis bare Nick havde fjernet mine trusser. Men han vil have at jeg gør det selv. Sætte mig i den situation hvor jeg viser mine glatbarberet fisse frem for Karsten.
Nick trækker hånden tættere til sig og lod den blive på mit lår og siger “lad os se dig skat.”
Jeg tøver lidt. Så tager jeg hænderne ned til bindebåndene og hiver, først i det ene så det åbner sig og så det andet. Trussen falder ned og min glatbarberede fisse er nu synlig. Jeg er nøgen.
Karsten smiler og siger “føles det dejligt Anja. At vise sig frem?” Han aer mit inderlår. Jeg svarer ikke. Ved ikke hvad jeg skal sige.
Nick tager fat i min ene brystvorte og niver til “svar Karsten når han spørger dig om noget Anja”
Jeg piver lidt og svarer sagte at det er dejligt.
Karsten smiler og fortsætter “jeg havde godt på fornemmelsen at du er en lidt fræk pige” hans hånd er nu tæt på min fisse. Jeg har ikke helt kontrol over mit åndedræt.
“Jeg vil nyde at se på dig med bar fisse i haven fremover Anja” Karsten læner sig tilbage i stolen og det er tydeligt at han har rejsning i shortsene.
Vi sidder lidt sådan uden at sige noget. Mig nøgen med spredte ben og Nick og Karsten fuldt påklædte.
“Så heldig du er skat. At Karsten vil se på dig. Når nu du kan lide at vise dig frem” siger Nick efter lidt tid. Jeg føler at Nick udpensler at det er mig der gerne vil vise mig frem. Som om det ikke gør en forskel for ham. Men jeg kan se hvordan hans shorts strammer over pikken.
“Vil du mærke hende Karsten?” Spørger Nick. Hans hånd er nu mellem mine ben. Han fjerner sin hånd så Karsten kan komme til. Karsten er ikke meget forsigtig og hans finger er hurtigt oppe i mig. Jeg vrider mig lidt. Det er dejligt. Hans fingre er ru og bestemte. Et støn slipper mine læber.
“Er det dejligt Anja?” Nick spørger mig. Jeg nikker og bider mig i læben. For det er dejligt.
“Så må du takke ham skat.” Jeg ved ikke helt hvad han mener.
Karsten ved det godt og tager sin hånd til sig og åbner sine shorts. Ud står han pik. Helt hård. Nick skubber mig lidt derhen og siger “tag ham i munden skat. Jeg vil se dig sutte ham”
Jeg er liderlig nu og har lyst til Karsten. Snart er hans pik i min mund og jeg sutter ham. Det føles naturligt. Leger med hans pikhoved. Karsten holder mig på hovedet og presser min mund ned over hans pik. Tænk at jeg sutter pik på en 70årig. Og er ude af mig selv af liderlighed. Jeg zoner ind i min liderlighed og nyder Karstens hårde pik.
Nick leger med mit stramme hul. Jeg kan mærker han hælder creme ud. Snart sætter han sin pik mod min røv og presser til. Han plejer at forberede mig med plugs. Men i dag får jeg ham uden. Min krop lukker ham ind. Jeg stønner af den forbigående smerte. Nu servicerer min krop begge mænd. Min fisse skriger på berøring. Nick bestemmer. Jeg tror han har en plan. Han kan lide mig liderlig. Så har jeg ingen indvendinger til hvad der skal ske.
Karsten kommer.. Hans sperm fylder min mund. Jeg sluger og sutter færdigt. Det er første gang jeg har suttet pik mens en anden person har kigget på. Nick er bag mig. Med sin pik helt oppe i min røv. Han smækker mine balder. Og roser mig samtidigt. For at have taget mig så godt af vores gæst. Hans slag gør ondt og får mine balder til at brænde og hans ord varmer mig og gør mig glad. For jeg ønsker inderligt at tilfredsstille ham. På alle planer. Han sætter tempoet op og knepper mig hårdt og sprøjter min røv fuld af hans varme sperm. Han trækker sig ud og jeg er nu efterladt brugt i to huller med en vanvittig tændt fisse.
Nick ser på Karsten efter lidt tid og spørger “hvad skal vi stille op med hende? Skal hun have lov at komme synes du?”
Karsten smiler og foreslår at jrg holdes på kanten af orgasme. “Lad os få hende til at tigge” smiler han.
Nick henter en meget stor dildo. Den slags der blir bredere og bredere som et lille tårn. “Rid den for os skat. Lad os se dig. Men du må ikke komme”
Jeg sætter den fast på stolen med den sugekop den har og spreder benene for at sætte mig ned over dildoen. Nick og Karsten følger mig. Nu er dildoen så bred at det kræver lidt ekstra anstrengelse. Jeg stønner. Og presser mig langsomt ned. Nick roser mig og siger at jeg klarer det godt. Og at de glæder sig til at se mig kneppe dildoen foran dem.
Nick sætter en finger på min klit og jeg stønner højlydt og skingert. “Shhh tænkt på de andre naboer” men jeg kan ikke styre det nu. Jeg er langt ude i liderligheden og gir slip på mig selv.
Karsten rejser sig og giver mig hans slappe pik i munden. Lugten og smagen er dejlig og jeg sutter. Han blir større. Ikke helt stiv med det samme. Jeg stønner nu skingert. Karsten løfter mine tunge bryster ved at hive i mine brystvorter.
Jeg knepper dildoen mens Karsten har lukket munden på mig med hans pik. Nick fortæller mig hvor dygtig jeg er og at jeg ser dejlig ud.
Alligevel stopper han mig og husker mig på at jeg ikke har lov at komme. Jeg klynker. Min fisse dunker. De to mænd smiler over min liderlighed. Nick beordrer mig på gulvet foran Karsten.
“Sut ham. Sørg for han nyder det”. Jeg adlyder og tager igen Karstens halvfede pik i munden.
Jeg nyder det. Min rolle som servicepige. Nicks ordrer. Den måde han nyder at jeg adlyder ham. At han kan sørge for Karstens glæde. Og Karsten nyder det. At have mine læber om hans pik. Min tunge der leger med hans pikhoved. Vi beruses alle tre af vores liderlighed.
De to mænd er kommet og slapper nu af. Hvorimod jeg stadig brænder indeni.
Nick sætter sig ved siden af “skat det var så frækt at se dig sutte Karstens pik. Dejligt at du er så vild med at vise dig frem. Tænk at det skulle vise sig at du er så liderlig en tøs”
Jeg har svært ved at holde fingrene fra mig selv, så Nick tager begge mine håndled i et greb bag på min ryg.
Han niver mine brystvorter og jeg piber. Jeg ønsker al berøring nu. Hver en celle i min krop er vågen.
Nick fører mig over til spisebordet og lægger mig ind over. Han fikserer mine ankler og håndled til bordet så jeg står med spredte ben. Nick har lagt en tynd pude så jeg ligger godt. Tænker han synes jeg skal ligge her lidt tid.
Derefter sætter han sig over til Karsten. De to får jeg en øl og taler lavmælt sammen.
Jeg zoner lidt ud. Måske jeg falder lidt i søvn. Kan høre mig selv klynke. De to mænd griner ad mig. Jeg kan høre dem tale om at jeg ligger liderlig og venter.
De kommer over og jeg mærker fingre i min fisse. Karsten siger “åh så våd du er lille Anja. Og så stram. Det er svært at vælge hvilket hul jeg skal vælge”
“Knep mig i fissen please” ryger det ud af mig. Jeg er så liderlig. Jeg har brug for at mærke orgasmen.
De to mænd griner. Karsten aer mig over håret og siger “det er dejligt at høre dig tigge om pik Anja. Sæt gerne lidt flere ord på.”
“Jeg.. jeg...jeg…er så liderlig. Vil I ikke nok kneppe mig. Hårdt. Please?”
“Flere ord Anja” Nick smækker mig på mine balder.
“Jeg er så våd. Jeg vil så gerne kneppes. Please. Vil I ikke nok?”
“Hvor er det dejligt at høre dig sige det. Tænder du på at få flere pikke lille Anja?” Karsten leger med mit bagerste hul. Alt stritter på mig nu.
“Ja jeg gør” skynder jeg mig at sige.
Jeg kan mærke Karsten presse sig op i røven på mig. Bare bevægelsen i min krop og min fisses gnidning mod bordet får mig til at klynke højlydt.
Karsten knepper mig i min røv og jeg nyder det. Hele min krop tager imod. Nick kysser mig og fortæller mig hvor dygtig jeg er. Hvor meget han tænder på at overlade mig til Karsten. Se ham bruge hans villige tøs.
“Er det dejligt Anja at mærke Karstens modne pik?”
Jeg nikker. For det er virkelig dejligt.
“Karsten har flere venner der godt kunne tænke sig en tur med en ung liderlig stram tøs. Er det noget du kunne tænke dig skat? Flere modne pikke?”
Jeg ser ham i øjnene. Skammer mig over min lyst. Men det er svært at tænke klart og opføre sig dydigt med Karstens pik der glider ind og ud af min røv. Det er med vilje at Nick ikke har ladet mig komme. Han ved at når jeg er liderlig, så siger jeg ja til det hele. Og nu fortæller han om sin plan.
“Vi kunne tage penge for det skat. Leje dig ud som en lille luder”
Det er ikke et spørgsmål. Snakken påvirker også Karsten og han sprøjter sin varme sperm op i røven på mig mens han brøler sin orgasme ud.
Nick fortsætter med at tale og jeg er nu så liderlig at jeg tror jeg snart kommer uden berøring af min fisse.
“Karstens venner kommer og stiller sig i kø. Så binder vi dig og leger med dig så de alle kan se hvor villig og lysten du er.
Så lægger de hver et par tusinde og vi slipper dig løs så du kan komme ned på knæ og hilse dem ordentlig velkommen.” Nicks pik står hård ud i luften foran mit ansigt.
Jeg stønner. Har ikke flere ord. Nicks ord tænder mig og jeg sender små klynk ud ved tanken om en gruppe 70-årige mænd. Mig på gulvet foran dem og deres pikke i min mund. Når jeg lukker øjnene er der 3-4 foran mig. De rører ved mig og taler om hvor liderlig jeg er.
Jeg vågner op ved at Nick smækker min ene balde.
“Det ville du gerne, hva? Tages af en flok modne mænd.
Jeg nikker.
Nick smækker min fisse. Flere gange. Jeg elsker det. Smækkene sender stød gennem kroppen. Nok til at jeg stønner orgasmen ud.
Da jeg ligger over bordet. Færdig over den behandling, stryger Nick mig over ryggen og siger: “det gjorde dig godt nok liderlig skat. Tanken om at betjene et hold ældre mænd.” Han smiler. Jeg skammer mig. Samtidig med at jeg håber det vil ske.
Erotiske noveller skrevet af MissSub Stem på historien
10
10333