Den Kvindelige Sexolog (Aldersforskel)
Erotiske noveller skrevet af  Yeosin

Udgivet: 29-06-2025 00:01:01 - Gennemsnit: 5  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Utroskab | Almindelig sex | Oralsex | Sensuel Erotik
Antal tegn:24813
Del 



Mit navn er Min-su jeg kommer fra Busan i Korea (SydKorea), jeg er lige blevet 34 år gammel og har i samarbejde med min forlovede Claus åbnet mit eget sted, her mener jeg min egen klinik.

Claus er selv læge, han arbejdede temmelig meget, han er 40 år gammel og ved at jeg har en stor interesse for sex, snakker meget om det, vejleder tit veninder om det, derfor mente han at jeg skulle prøve at have min egen klinik.

Ellers var han ret ligeglad med hvad jeg lavede, sådan virkede det men det kunne jo være at han bare havde for travlt, vores sexliv var ikke noget at råbe hurra for, igen fordi han havde travlt men så var det godt at jeg kunne klare det selv med min ven jeg har liggende i en skuffe.

Når jeg var på arbejde havde jeg en hvid lårkort kittel på, som var knappet foran, og hvorfor lige det, jo det var for at vise mig sexet frem, fange fokus hos nok de mænd der nok ville være flest af, som ville komme forbi min klinik og som en lille fin koreaner der har den mest frække timeglasfigur, så skulle jeg nok fange opmærksomheden.

De første patienter jeg fik var par, faktisk kom der en del par som ønskede råd om hvordan de skulle forbedre deres sexliv, det var enten fyren der havde et vildt sex behov eller kvinden, men det var aldrig dem begge.

Der var også de par som kom forbi, fordi den ene i forholdet havde seksuelle fantasier som den anden ikke lige helt kunne være med på, det var f.eks at kvinden skulle have sex med flere mænd, lade sig bruge af en totalt fremmede, eller noget vildere.

Det jeg typisk gjorde var at snakke med fyren i forholdet også kvinden, alle de notater jeg så havde skrevet ned, sammenlignede jeg og via den vej kom frem til hvad der nok kunne hjælpe dem.

En dag kom der en mand forbi, han var på alder med Claus, manden hed Søren. Mens vi sad og snakkede, fortalte han mig om at hans søn på 17 aldrig havde haft en kæreste, han var i tvivl om , om sønnen var til kvinder eller ej.

Mens vi snakkede lagde jeg mærke til at Søren studerede min krop, specielt når jeg rejste mig for at hente noget, hans øjne var ved at falde ud af hovedet, men det kunne han godt glemme, godt nok var jeg sexolog men han kunne ikke bare smide mig op på et bord og tage mig.

Vi aftalte at han skulle komme med sin søn ugen efter, så havde jeg tid, så kunne vi alle tre sidde og snakke sammen, inden hans søn skulle komme alene.

Sørens søn hed William, faktisk virkede Søren som en arrogant nar, en af de der macho typer som virkelig kan være frastødende, også sad han og savlede over mig.

Vi fik afsluttet første møde, jeg var faktisk nysgerrig på at se om jeg kunne "trænge" ind til William og finde ud af om han var til kvinder eller ej, for mig var det jo intet problem i hvis han ikke var, men der er jo de mennesker som ikke tænker sådan.

Ugen efter kom Søren og William til næste møde, William var en høj flot ung mand jeg forstod ikke hvorfor han ikke havde haft nogen kærester endnu, men det skulle jeg nok finde ud af.

Mens vi sad der og snakkede om de forskellige ting, så startede Søren igen med at flirte med mig, dog mere diskret end da vi var alene, igen afviste jeg ham ved at ignorere ham.

William virkede som om det hele bare var noget pjat, men han ville ikke helt lytte, kunne jeg fornemme så jeg fik aftalt med dem begge to at William kom forbi alene ugen efter.

William mente at det ikke var nødvendigt, men så tog jeg hans hånd (hans hænder var på bordet) og kiggede ham direkte ind i hans øjne.

"William, din far er bekymret for dig, bare mød op den ene gang, så kan du selv bestemme om du vil komme igen" sagde jeg til ham og gav ham et sødt smil

Jeg kiggede hurtigt over på Søren som sad og kiggede på mine buler på min brystkasse, mine bryster, som jeg automatisk skød lidt frem, når jeg trak vejret.

"Okay aftale" sagde William så

Vi afsluttede mødet og de to tog hjem, jeg ville knække William, jeg ville få ham til at komme forbi igen og på sigt give ham en opgave, når han var klar til det.

Jeg havde en fræk plan klar, jeg må indrømme at jeg tænkte mere på mine lyster end at være professionel, så min plan var at finde ud af hvilken type kvinde han tændte på, drive den unge mand tosset, liderlig så der ingen vej var tilbage for at undgå sex, og var han jomfru så endnu mere lækkert...tanken om at lære en jomfru op var bare så fræk.. og forbudt.

Den frække tanke gav mig varme i kroppen, og da Søren, Williams far åbenlyst flirtede med mig, så var jeg sikker på, at det ville blive en nem sag at forfører William..

Da jeg kom hjem fra arbejde den dag var Claus som altid ikke hjemme ,så jeg satte mig foran min bærbar og fandt nogle porno klip, først en ung kvinde hun var nok i starten af de 20 år, så en lidt ændre kvinde på ca. min egen alder også en lidt ældre kvinde på over 40 år.

Jeg fandt klips med kvinder der havde kroppe lidt som min, og klips med kvinder med store bryster og en stor bagdel.

Jeg følte mig lidt slem, det var en grænse jeg var ved at overskride som kunne skabe problemer, men jeg måtte jo gøre mit arbejde og hjælpe denne unge mand.

Liderligheden steg i min sexsultne krop, have sex med William var forbudt, men mine lyster var ved at få overtaget i min krop, jeg tror det også var en blanding af at Søren Williams far ville have mig, også mangel på sex med Claus.

Ugen efter mødet hvor William var med skulle der ske noget frækt, så allerede hjemmefra havde jeg taget selvsiddende strømper på, man kunne dog ikke se kanten pga. min kittel som lige nåede at dække for den, jeg regnede med at jeg ville smide kitlen når der skulle dyrkes sex, jeg skulle jo se om han kunne tænde på en kvinde og ja kneppe hende.

Tankerne blev frækkere og frækkere i mit hoved, den dag mens jeg var på klinikken og vejlede andre patienter, dog uden sex, steg liderligheden i min krop.

Det blev tiden til at kalde William ind, han kom ind i et godt humør og hilste, jeg forklarede ham at han skulle se nogle klip, det var så jeg kunne se hvilken type kvinde han tændte på, under den samtale forklarede han at han var jomfru, han havde ikke haft held til at score nogen på hans alder og kunne han lide en så havde hun allerede en kæreste.

Jeg beroligede ham med at når han er den alder han har så behøver han ikke kun at tænke på den alder han har, han kunne lige så godt have sex med en modne kvinde, modne kvinder ved jo typisk hvad de vil have og kender deres kroppe det gør meget på på hans alder.

Den kommentar var noget han lige tænkte over, mens han gjorde det gjorde jeg klar til at han kunne se de forskellige klips.

William virkede nysgerrig op at skulle se porno, nok mest fordi han jo var en ung mand men nok også fordi der var en kvinde han så det sammen med.

Mens han så de forskellige klips lagde jeg mærke til hans reaktioner og ja, hans skridt, jeg lagde mærke til at hans bule voksede da han så det klip med en kvinde på ca. min størrelse få pik på et bord.

Efter de forskellige klip stillede jeg ham nogle spørgsmål.

“Nåh William, nu til et par spørgsmål” sagde jeg til ham

“Hvilket klip tændte dig mest, hvilket klip rørte dig mest ?” spurgte jeg ham

“Det med den mindste kvinde” smilede han

“Mindste ?” svarede jeg ham

“Ja hende der ikke var så stor, hende der så ud til at være lige så stor din dig” svarede han mig

“Okay tak William”

“Hvad var så godt ved hende ?” spurgte jeg ham

“Hun så mere sexet ud, hendes røv var så lille og fræk, hendes bryster.. jeg elsker bryster” svarede han frækt

Jeg lagde mærke til at han kiggede direkte over på mig med et frækt smil, da vi fik øjenkontakt, vidste jeg at nu skulle det ske.

“Okay William.. lige et spørgsmål mere” sagde jeg til ham og rejste mig fra min plads og gik over til hans side af bordet

Han kørte kontorstolen lidt tilbage, det gjorde at jeg kunne gå imellem ham og bordet, jeg satte mig på bordkanten og kiggede ham direkte ind i hans smukke øjne.

Jeg førte mine hænder langsomt op til min kittel og knappede den op, knap for knap, jeg knappede den helt op så han kunne se min sorte blonde bh, mine sorte små trusser og mine selvsiddende strømper.

Jeg satte hænderne på mine bryster og løftede dem lidt op.

“Er det sådan nogle her du kan lide William” spurgte jeg ham

“Ja de ser vildt lækre ud men jeg kan ikke se dem helt” svarede han frækt

Jeg kunne se på hans bule, at han var vildt liderlig, han var også modig på en fræk måde.

Jeg trak min kittel ud over mine skuldre, trak mine arme ud af den, førte dem om på ryggen og knappede min bh op og tog den frækt af, mens vi havde øjenkontakt.

Det var tydeligt for mig, at William var ved at æde mine bryster med hans liderlige øjne.

“Se William, det her er b-skåls bryster, hvis jeg selv skal sige det, så sidder de perfekt” sagde jeg frækt til ham mens jeg klemte mine bryster mens han kiggede på.

“Ja…ja sådan nogle, så lækre” sagde han

“Onanere du tit til kvinder med sådan nogle bryster” spurgte jeg ham

“Ja hverdag” svarede han mig

Nu vidste jeg at han ville have mig, jeg skulle bare sige til.

“Kom William rejs dig op, i dag skal du mærke en voksen kvindes bryster for første gang” sagde jeg frækt til ham

Han rejste sig med det samme og stillede sig imellem mine ben.

“Sæt dine hænder på mine bryster og føl på dem” sagde jeg til ham

William gjorde det med det samme, han satte sine hænder på mine bryster og kørte dem stille rundt.

“Du må gerne ælte dem lidt, husk når du skal have sex med en pige/kvinde så er det vigtigt at du giver hendes bryster opmærksomhed” sagde jeg voksent til ham

Han gjorde lige hvad jeg sagde, faktisk masserede han dem virkelig godt, det var en ren nydelse.

“Dine brystvorter…de er stive” sagde han

“Ja William.. det sker når en kvinde er blevet liderlig, så bliver de stive og hårde….vil du prøve at smage på dem” spurgte jeg ham frækt

“Ja må jeg” spurgte han

“Ja, sæt din mund ned til mit bryst og sut..” sagde jeg til ham

Med det samme satte han sin mund til min ene brystvorte og suttede, fuck hvor var det godt, man skulle tro han havde prøvet det før ellers også var han bare et naturtalent.

Han skiftede til mit andet bryst som han gav samme behandling.

“Slik på dem William, så er du sød” hviskede jeg til ham mens jeg lagde mine hænder på hans baghoved.

Han gjorde som jeg sagde, min liderlighed var ved at eksplodere i min krop, det var længe siden at jeg var blevet så liderlig.

Til sidst stoppede jeg ham.

“Godt arbejde William, med lidt øvelse skal du nok blive super god til det, men vil du lære hvordan du gør en kvinde mere liderlig, mere klar til sex” spurgte jeg ham

“Ja meget gerne” svarede han mig

“Okay William, men husk hvad der sker her bliver mellem os” sagde jeg til ham

“Ja selvfølge” svarede han

“Okay William”

“Nu læner jeg mig lidt tilbage og så trækker du mine trusser stille og roligt af og nyder synet” sagde jeg til ham

William nikkede og jeg lagde mig lidt mere tilbage på mit kontor bord, han satte hænderne til hver side af mine trusser og trak dem så stille af mig, jeg hjalp ham da han skulle have dem ned over min bagdel.

Nu lå jeg næsten nøgen på et kontorbord klar til at få pik, mere klar end nogensinde før.

“William du har set porno så har du set at mænd tit slikker en kvindes fisse, ligesom kvinder sutter på en pik, det skal du prøve nu” sagde jeg til ham

Han satte sig på sin kontorstol og kørte i position, jeg forklarede ham hvad han skulle gøre og så satte han ellers bare tungen til min glatbarberet fisse.

Han slikkede mig okay, med lidt øvelse skulle han nok blive god, han brugte også en finger til at lege lidt med mig men han vidste jo nok ikke hvad han måtte.

“Ja William stik din finger lidt op i mig og kør den ind og ud mens du slikker min klitoris som jeg forklarede dig om før” sagde jeg til ham

Han gjorde lige som jeg sagde, mens han slikkede min klitoris og fingerkneppede min meget våde fisse mærkede jeg at min første orgasmen var på vej, da den ramte min krop eksploderede hele min lille liderlig krop, jeg skød min mave op i vejret mens min orgasme bare bragede igennem min krop.

William stoppede sit arbejde og så på mig som om han blev lidt skræmt, jeg måtte lige nyde at mærke at orgasmens nydelse strømmede igennem min frække krop.

“Tak William, du skal ikke være bange, du gav mig bare en orgasme" sagde jeg til ham

“Okay, du smagte faktisk ikke grimt det overraskede mig” sagde han

“Tak, nu bytter vi plads” sagde jeg til ham

Jeg rejste mig og William satte sig på bordet, jeg knappede hans bukser op, trak hans bukser og boxershorts af og frem kom en flot stiv, meget hård pik som var meget fugtig.

“William det er tydeligt for mig at se at du er til kvinder, men din pik kan blive slap så snart en kvinde rør den så vi skal lige lave et par testes” sagde jeg til ham

Med de ord tog jeg hans pik i mine hænder og onanerede ham stille og roligt, jeg kunne tydeligt mærke at han ikke ville holde længe hvis han fik fisse, det måtte han lære ellers ville han få meget lidt fisse med denne flotte pik i hans liv.

Så jeg måtte få ham til at komme, han skulle sprøjte hans sperm ud i munden på mig, så kunne jeg vise ham noget, mange voksne kvinder også gør.

Mens jeg onanerede hans pik masserede jeg hans pung .

"Føles det godt “ spurgte jeg ham

“JA meget….føles bedre end når jeg selv onanere” svarede han

“Skal jeg fortsætte” spurgte jeg ham, jeg vidste jo udmærket godt at han ville have jeg skulle fortsætte

“Ja vil du ikke nok fortsætte” svarede han mig

Jeg havde ikke travlt så jeg onanerede han meget stille, da jeg havde gjort det lidt så satte jeg munden ned til hans fugtige pikhoved og pustede stille lidt på ham, jeg kunne se at hans pik rykkede.

“Så William nu skal du mærke noget nyt og du skal bare lade din sperm komme okay” sagde jeg til ham

“Okay” var alt hvad han svarede

Jeg kyssede spidsen af hans pik, satte tungen på hans pikhoved og slikkede ham helt ren for hans præsperm, faktisk var hans pik mere våd nu end den var før men sådan er det når jeg først får en pik mellem mine hænder så skal den nydes, den skal slikkes og suttes.

Jeg satte min mund til hans pikhoved, åbnede min mund og gled ned over hans pik, hans pik gled ind i munden på mig, William lå bare og stønnede, jeg tror at han kæmpede en vild kamp for ikke at sprøjte med det samme.

Jeg førte en hånd ned til mit bryst og begyndte at massere mit ene bryst mens jeg nu suttede hans pik jeg ville give ham et blowjob, faktisk mens jeg suttede ham fik jeg frække tanker om at jeg ville blive den første han prøvede alt med.

William stønnede mere og mere, det var nu tydeligt for mig at det ikke ville vare særlig længe, så ville min mund blive fyldt med varm frisk sperm.

“Det kommer nu..” sagde han hæst

Med det samme begyndte hans pik at sprøjte sperm ind i munden på mig, den unge fyr kom med en hel del sperm, dejligt frisk fremmede varm sperm i min mund, jeg kunne ikke blive mere lykkelig, eller jo det kunne jeg nok hvis han havde afleveret det langt oppe i mig, så ville min liderlig krop gå helt amok, men senere.

William fyldte min mund med en god del sperm, jeg kom helt automatisk til at sluge noget af det, da han så var færdig med at fylde min mund med sperm så rejste jeg mig op, åbnede munden og viste ham hans sperm i min mund, jeg slugte hans ladning og viste ham at jeg havde slugt det.

“Smager det ok” spurgte han nysgerrigt

“Smagen er ikke grimt.. bare lidt salt” svarede jeg og bøjede mig ned til hans skridt for at slikke hans pik helt ren.

Da han var ren igen rejste jeg mig op, jeg bad ham komme hen og stille foran mig og mærke min krop mod hans.

Hans hænder kørte nysgerrigt rundt på min krop, mens vi stod der, mærkede jeg at hans pik var forblevet stiv klar til runde nummer to.
“William sæt dig på stolen igen” sagde jeg til ham

Jeg havde nogle små håndklæder hvor jeg så lagde det ene på den stol han så satte sig på, jeg gik om til min side at kontor bordet vel vidende at han ville kigge på min røv, men han skulle ikke prøve anal sex, ikke denne gang.

Jeg åbnede min skuffe og tog et kondom frem, jeg gik over til William igen.

"William, vi kan tage næste skridt i dag eller i næste uge, hvad vælger du” spurgte jeg ham frækt

“Nu” svarede han frækt

“Okay, så skal vi bruge et kondom, vi kan jo ikke have at en patient boller sin sexolog tyk vel” svarede jeg ham frækt

Jeg satte mig på hug foran ham og suttede kort hans pik endnu mere stiv, hvis den i det hele taget kunne blive det.

Så åbnede jeg pakken med kondomet og rullede det stille og roligt på hans pik, kondomet passede perfekt til hans stive pik som nu var få sekunder fra at skulle op i mig.

“Er du klar William…nu skal din pik op i mig” sagde jeg frækt til ham mens jeg rejste mig op

“Ja jeg er klar” svarede han mig

“Ryk dig lidt mere ud på stolen så jeg kan sætte mig op dig” smilede jeg frækt til ham

William gjorde som jeg sagde, jeg var overrasket over at han bare gjorde som jeg sagde men han lærte jo ved at gøre de forskellige ting så måske han skulle vise for mig til sidst hvad han havde lært men det var måske noget ude i fremtiden.

Jeg stillede mig i position over ham, jeg søgte hed mellem ham og mig, tog fat i hans stive meget hårde pik som nu skulle op i mig, jeg onanerede ham lige kort inden jeg sænkede mig helt ned, så min våde fisse rørte spidsen af hans stive pik.

“Så William så sker det” sagde jeg frækt til ham

Jeg sænkede mig langsomt ned over hans stive pik, det var godt nok længe siden jeg havde fået en pik der var kondom på, når min kæreste og jeg havde sex så var det uden fordi han altid sprøjtede på mig ikke i mig.

Jeg sænkede mig mere og mere, hans pik gled stille og roligt op i mig, det var en dejlig følelse men ikke helt det samme som at kneppe uden kondom, jeg tog hans hænder og satte dem på min talje.

Jeg lagde mine arme på hans skulder og sænkede mig helt ned over hans stive pik, jeg bøjede mig ned og kyssede William på munden, det var som om han havde prøvet at kysse før for han stak sin tunge ind i min, vores tunger dansede en parringsdans vildt frækt.

Mens vi sad og kyssede, begyndte jeg at ride hans pik, ride hans pik dejligt og langsomt, han skulle have den totalt nydelse ved at få fisse for første gang i sit liv.

Vi stoppede med at kysse, vi så bare på hinanden og stønnede stille og roligt mens jeg red hans dejlige pik.

“Hvordan føles det ?” spurgte jeg ham

“Rigtig godt, mine venner siger det føles pisse godt at få fisse” stønnede han

“Ja der er forskel på følelsen på at kneppe med og uden kondom, men du skal prøve at mærke det” svarede jeg ham og red ham hurtigere og hårdere

William stønnede mere og mere, jeg ville ikke have at han skulle komme nu så jeg satte tempoet ned og red ham stille og roligt, jeg ville trække vores orgasmer ud, liderligheden i min krop var vild.

“Du må ikke komme endnu.. sig til hvis det er tæt på” sagde jeg til ham mens jeg sad stille uden at bevæge mig op hans stive pik

Han nikkede bare som et svar, kort efter begyndte jeg at ride ham, ride ham så jeg red mig selv tættere på min næste orgasme som jeg bare ville have, nu havde jeg gået og tænke på at få fremmed pik i en uge mindst og nu var den fremmede pik langt oppe i mig.

Min orgasme kom tættere på og tættere på, mit underliv var ved at gå amok af ren liderlighed, lige pludselig skete det jeg kom i en dejlig orgasme med hans pik oppe i min fisse, orgasmen fik mit underliv til at presse dig ekstra meget ned over hans pik.

Min orgasme strømmede igennem min krop, han holdt mig oppe så jeg ikke faldt bagover mens min orgasme og de mest dejlige følelser af den totale nydelse bare strømmede igennem min liderlige krop.

“Tak…det var lækkert” sagde jeg til ham

“Jeg var meget tæt på det var godt du fik din orgasme” sagde knægten frækt

Jeg rejste mig fra hans pik og satte mig på bordet, han skulle nu kneppe mig lige som han havde set kvinden få pik i videoen han tændte så meget på tidligere.

“Kom.. knep mig til du kommer” sagde jeg frækt til ham mens jeg sad på bordet med spredte ben

Han rejste sig med det samme og kom hurtigt hen mellem mine ben.

“William, vil du prøve at mærke mig uden kondom" spurgte jeg ham

“Ja det vil jeg gerne” svarede han mig

“Okay men du må ikke sprøjte din fede sperm op i mig” sagde jeg til ham

Jeg søgte ned mellem os, tog fat i hans pik og trak frækt kondomet af hans pik og smed det på gulvet, jeg trak ham nærmest tættere på mig.

“Prøv om du kan finde det rigtige sted” sagde jeg til ham

Han tog med det samme fat i pikken og satte den hen til min våde fisse, han kørte den lidt rundt for at finde det rigtige sted, men det gjorde ikke noget, for det var også som om at han fugtede pikken lidt mere selvom det ikke var nødvendigt.

“Der…Der” sagde jeg til ham

Med det samme stoppede han med at søge efter det rigtige sted, han pressede pikken op i mig, i et langt stød pressede han pikken op centimeter for centimeter det var en vild dejlig fornemmelse at få hans dejlige pik op i mig denne gang hud mod hud, ingen gummi imellem os.

“Kom så…knep mig…husk kom ikke i mig” sagde jeg til ham

Det skulle jeg ikke sige til ham to gange, han gik i gang med at kneppe mig med det samme, jeg lagde mig lidt mere bagover mens jeg knappede mig jeg ville lade ham få denne nydelse og lade ham kneppe mig som han ville, han skulle nok lære at holde længere og blive bedre men nu havde jeg pint ham længe nok.

Faktisk kneppede han mig godt, rigtig godt med det resultat at jeg meget hurtigt kom i endnu en orgasme, det var en mindre orgasme ikke noget voldsomt, mens min orgasme strømmede igennem min krop kneppede han mig i et godt tempo som bragte ham tættere og tættere på hans orgasme.

“Jeg er meget tæt på” stønnede han

“Husk kom ikke i mig” stønnede jeg til ham

Han trak sig hurtigt ud af mig, jeg skyndte mig op fra bordet og faldt på knæ foran ham, tog hans pik i hånden og onanerede ham vildt.

“Jeg kommer….jeg kommer” stønnede han tungt

Jeg åbnede munden foran hans pik og lod ham sprøjte direkte ind i min mund, han kom endnu med en dejlig ladning sperm, varm frisk sperm.

Denne gang slugte jeg hele hans ladning med det samme, da der ikke kom mere sperm, slikkede jeg ham helt ren.
Kort efter tog jeg min kittel på igen, William tog hans tøj på igen, jeg lagde mig undertøj på bordet jeg ville tage hjem uden det på.

“William, du har intet problem med at tænde på kvinder, der er en bestemt type du vil have” sagde jeg til ham

“Ja, jeg tror det er kvinder som dig jeg vil have” svarede han mig

“Ja det er jeg også kommet frem til…skal vi aftale aftale en tid til næste uge, til næste del af den hjælp du kan få” spurgte jeg ham

“Ja, det skal vi” svarede han bestemt

“Okay, William jeg skriver det ind her i systemet, du får et kort med hjem” sagde jeg til ham

Da jeg havde gjort det, gav jeg ham kortet, så han kunne se den næste tid.

“William det er vigtigt at du igen kommer alene næste gang, da vi skal tage næste skridt” smilede jeg frækt til ham

“Det er en aftale” sagde han… ,han rejste sig og forlod min klinik

Den dag kørte jeg hjem godt tilfreds over hvad jeg havde lavet med William…måske han skulle blive min unge elsker, mange frække tanker strømmede igennem mit hoved, men en ting var sikkert, jeg så frem til næste møde med William.



Erotiske noveller skrevet af  Yeosin

Historien er rettet af heldige mig

Stem på historien

10
10333

      Stem på historien


10
10333


Del 
12


Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(5)
(1)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Skalvi(M) 29-06-2025 08:47
Heldig ung mand




Basse70(P) 29-06-2025 08:18
dejlig fræk historie
som altid fra dig


wetmizz(K) 29-06-2025 07:26
Dejlig fræk, god fortælling med god opbygning 👍🏻


Stockholm(M) 28-05-2025 07:09
Tror jeg pludselig har behov for en sexolog, smiler.
En ung mand ville da aldrig kunne modstå en lille smuk og velskabt koreaner.
En rigtig win win. Han får for første gang, og du får stillet din liderlighed.
Dejlig sød historie Yeosin


SheWolf(K) 26-05-2025 20:00
Den er så fræk, god opbygning ser frem til se næste dele ♥️♥️




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer5
Gennemsnits stemmer5
Antal visninger3933
Udgivet den29-06-2025 00:01:01