Forfattere
Her er en liste af alle forfattere der har skrevet på sexwriter.

Denne liste bliver opdateret hver gang en ny historie bliver udgivet.
Først vises der 50 forfattere der sidst har udgivet en historie - bruger du søgefunktionen er listen ikke begrænset til 50.
Du kan skrive flere søge ord, disse skal adskilles af et mellemrum.

Søg her:


Navn
  
Antal
  
Tot besøg
  
Gns besøg
  
Tot stemmer
  
Gns
  
Komment.
  
Historier
  
Sidespringeren12008720087894,0372006-07-31
Kash140648406481573,08102006-07-31
Resevoir dog.137638376383623,55212006-07-31
Wonderdreng12641126411322,4432006-07-31
Feriedrengen142177421772503,7922006-07-31
Bølle11711717117923,8762006-07-31
Lillepigen12093020930833,4562006-07-31
Xalmon133511335111313,50112006-07-31
Gdrunk3171392571317013,13362006-07-31
Anthrax5138069276148874,05462006-07-31
Henrik72562623660911303,69542006-07-31
Ægtemanden287473437364143,42222006-07-31
Chaufføren158087580873903,96272006-07-31
Bøffen290473452365373,8782006-07-31
Dinkyf32281897606311923,87532006-07-31
Yoda121115211151453,3182006-07-31
Maximus281252406264082,20302006-07-31
Charlotte129487294871503,0382006-07-31
Svenåge6208161346944593,05112006-07-31
L.11981219812754,07112006-07-31
Den heldige3101119337065443,08352006-07-31
Fedtmuler159228592283123,79192006-07-31
Den flove13320833208802,6192006-07-31
Fysmanden
senioren()
3146476488254313,53152006-07-31
Den generte263919319604113,65182006-07-31
Alexander131755317552053,86122006-07-31
Naboen13515435154463,6392006-07-31
Dick2194068970347043,81452006-07-31
Flowerprober123036230361003,73122006-07-31
Line126864268641113,96112006-07-31
Jarle11401114011182,3922006-07-31
Denma121412214121193,0972006-07-31
Kap13013930139442,9342006-07-31
P692557772842016503,72922006-07-31
Louise294964474825113,85302006-07-31
Teknikeren177982779823083,15352006-07-31
Omikron3136550455178893,80532006-07-31
Sn138936389362312,8162006-07-31
Mulle133044330441573,3282006-07-31
Erotikskriveren124910249102143,92132006-07-31
Morten278752393763442,78312006-07-31
Bulderby149052490521623,87122006-07-31
Fængselsbetjent12182021820873,2372006-07-31
Miss kitten281351406763034,06382006-07-31
Rollos far133889338892693,93202006-07-31
Joggingtøsen2106802534016313,88332006-07-31
Xxx164897648973233,48172006-07-31
Locotus167618676183333,47102006-07-31
Kiggeren11131191131196414,06592006-07-31
H.h.12157821578903,8492006-07-31